Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emaliowanie
#81
Bardzo ładnie to wszystko się komponuje łapki robią ładne zamknięcie całości w poprzednich chyba ich nie było. Mam pytanie czy sam wymyślałeś cały wzór czy czerpałeś ze starych wzorów inspirację ? Podziwiam i wielki szacun , chyba Cię kiedyś odwiedze na małe szkolenie  Rozmarzony niedaleko pomieszkuje czasami  Biggrin Biggrin Biggrin 
Odpowiedz
#82
Wzór rysował klient, ale słabo mu to wyszło. Musiałem więc sam to skomponować. Dzięki za uznanie
Odpowiedz
#83
Muszę powiedzieć, że te spinki dużo lepiej wyglądają w realu, niż na fotkach...wiem, bom dzisiaj widział Uśmiech Jeszcze raz gratulacjały!!
Odpowiedz
#84
(06-24-2015, 04:46 PM)helmet napisał(a): Muszę powiedzieć, że te spinki dużo lepiej wyglądają w realu, niż na fotkach...wiem, bom dzisiaj widział Uśmiech Jeszcze raz gratulacjały!!

Taki to ma dobrze Cry . Helmet czy prosto nałożona emalia ? Ma zabrudzenie ? Błyszczy grawer ?

Niech osoba zrobi "lepszejsze" zdjęcia. Biggrin Biggrin

Byłem dzisiaj w pracy i cały dzień miałem te spinki w oczach ( młot wibracyjny i kucie cały dzień )
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#85
Nie bardzo się znam, ale jak dla mnie emalia gładka jak szyba (równiej chyba się nie da), zabrudzeń żadnych nie stwierdziłem, a grawer w realu wygląda dużo dyskretniej (na zdjęciach wyszedł lekko ordynarnie) . Kompletnie nie moja bajka, ale trudno oczy odkleić Uśmiech
Odpowiedz
#86
(06-24-2015, 06:37 PM)helmet napisał(a): ............. trudno oczy odkleić Uśmiech

To znaczy że Faberge. Love  Dziękuję za recenzję jak kiedyś zrobię co tak pieknego to prześlę Ci byś ocenił.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#87
To "ordynarne" mnie ubodło Uśmiech
Odpowiedz
#88
(06-24-2015, 06:45 PM)silverpaul napisał(a): To "ordynarne" mnie ubodło Uśmiech

Mam nadzieję że to tylko żart Biggrin .
Spinki są super a ja potrafię docenić pracę. ( mimo że jestem tylko drogowcem).

Gratulacje. Jak kiedyś będziesz miał czas to zrób tutorial. Koledzy by skorzystali bo  niestety emalierstwo to umierająca sztuka.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#89
Kuszaca propozycja, pomyśle nad tym. Oczywiste, że ordynarny to żart, z Helmetem znamy się ponad 20lat
Odpowiedz
#90
W temacie emalii. Nurtuje mnie pytanie ołowiowa-bezołowiowa ? Która lepsza. Logicznie biorąc szkło ołowiowe, czyli babcine kryształy ładniej przepuszczają światło niż zwykła szklanka. Teoretycznie emalie ołowiowe powinny dawać bardziej soczyste i żywe kolory. Czekam na wasze opinie. Zaznaczam, że ekologie mam w nosie. Chodzi mi o efekt końcowy. Co do trwałości powinny być jednakowe i czy emalie malarskie są ołowiowe ? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości