Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spinki ślubne na zamowienie
Tongue 
Witam, szukam kogoś kto wykona dla mnie spinki na moj ślub.
Mianowicie chciałbym zeby spinki były jak wycięte literki z data czyli. "A&M i pod spodem 05.08.2017" cos tego typu. Projekt moze być rownież jakiś designerski. Np jakos "pokombinowane" nałożone na siebie- nie wiem w każdym bądź razie chciałby zeby było to wycięte/ przestrzenne, a nie przykładowo wygrawerowane na jeden płaszczyźnie. 

Pozdrawiam
Odpowiedz
Mogę wykonać w złocie, 602365340
Odpowiedz
Interesują mnie spinki ze srebra lub posrebrzane.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Poleciłbym Ci znaleźć w okolicy złotnika, dysponującego drukarką 3d a zrobi Ci tak przestrzennie jak zechcesz.

Jednak Ci nie polecę, bo to na tym forum jest uważane za promowanie badziewia i totalne bezguście. Dlatego
najlepiej i w zgodzie z wyrafinowanym wyczuciem piękna Koleżanki Decydującej Co Jest Sztuką A Co Badziewiem,
skieruję Cię do kowala, który choć prymitywnie, zrobi to absolutnie ręcznie a raczej kowadlano - młotnie, ale za to
artystycznie, że ja siadam. Puść oczko
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(03-08-2017, 11:30 PM)cactoos napisał(a): Poleciłbym Ci znaleźć w okolicy złotnika, dysponującego drukarką 3d a zrobi Ci tak przestrzennie jak zechcesz.
Obawiam się czytając ten wpis:

Cheet91Interesują mnie spinki ze srebra lub posrebrzane.

że założony budżet nie pokryje kosztów projektu nie mówiąc o wydruku?  A gdzie reszta?
Odpowiedz
(03-09-2017, 04:32 PM)Imenoq napisał(a):
(03-08-2017, 11:30 PM)cactoos napisał(a): Poleciłbym Ci znaleźć w okolicy złotnika, dysponującego drukarką 3d a zrobi Ci tak przestrzennie jak zechcesz.

że założony budżet nie pokryje kosztów projektu nie mówiąc o wydruku?  A gdzie reszta?

Oczywiście masz rację. Trzeba by doliczyć 300-400 zł za sam projekt i druk. Moja wina, że nie ostrzegłem. Confused

Jednakże sam wyrób jest raczej okolicznościową fanaberią, bo mało kto ma dzisiaj okazję do noszenia spinek

do mankietów częściej niż na ślub, chrzciny i pogrzeb.

Są oczywiście wypasieni biznesmeni, lubiący zadawać szyku na co dzień, ale tych stać na złote a nawet platynowe.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(03-09-2017, 04:32 PM)Imenoq Skąd wiesz jaki budżet? napisał(a):

Odpowiedz
(03-09-2017, 04:32 PM)Imenoq Skąd wiesz jaki budżet? napisał(a):

Odpowiedz
Oczywiście że nie wiem..... ale mogę się domyślać mając ćwierć wieku doświadczenia w zawodzie że gdy ktoś zaczyna mówić o srebrnych a nawet posrebrzanych wyrobach to nie jest on za wysoki.

Ale skoro się mylę..................... to dzwoń do Silverpaula myślę że da się namówić na zrobienie srebrnych za odpowiednią gratyfikacją, a że widziałem parę jego rzeczy w realu więc śmiało mogę go polecić
Odpowiedz
Srebrne odpadają, gra nie warta świeczki. Ale dzięki za polecenie, pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości