Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt - Zegarek-
#11
(05-27-2015, 07:55 PM)Leszek napisał(a): Ja bym miał dużo uwag ale odjęło mi mowę.  Brawo.

Wiem ,ze zegarki To Twój temat . Mam w planach jeszcze wycieczkę ,lub dwie na tą stronę "mocy " Biggrin Wiec będę wdzięczny za opinie ,przemyślenia , sugestie  .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#12
Bardzo fajny pomysł i wykonanie, Graty! Uśmiech
Odpowiedz
#13
I mnie się podoba. Miałem dziadka - zegarmistrza. Ileż takich cebul u niego macałem...
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#14
(05-27-2015, 08:54 PM)Erddill napisał(a):
(05-27-2015, 07:55 PM)Leszek napisał(a): Ja bym miał dużo uwag ale odjęło mi mowę.  Brawo.

Wiem ,ze zegarki To Twój temat . Mam w planach jeszcze wycieczkę ,lub dwie na tą stronę "mocy " Biggrin Wiec będę wdzięczny za opinie ,przemyślenia , sugestie  .

Zegarki to dla mnie już temat zamknięty, zostało mi  jeszcze tylko kilkanaście maszyn które  sprzedaje.


Jak mam coś sugerować to wykorzystaj potencjał do końca i zrób jeszcze tarczę.

[Obrazek: ornatus-arabesco.jpg?w=700]

najlepiej srebrną. Love

Jeszcze raz gratuluję pomysłu i wykonania.
Odpowiedz
#15
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#16


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
#17
Czekam wiec na watek o budowie giloszarki .
Chetnie by Cie odwiedzil , ale na to to trzeba bedzie poczekac ...niestety .
Co do moich pomyslow to zaczne chyba od golego mechanizmu (dzialajacego ) , mysllem tez o opcji i zastapieniu koperty moja , nowej tarczy ,a "stara" koperte wykorzystac jako baze do wisiora ...
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#18
(05-31-2015, 02:25 PM)Erddil napisał(a): Co do moich pomyslow to zaczne chyba od golego mechanizmu (dzialajacego ) , mysllem tez  o opcji i zastapieniu koperty moja , nowej tarczy ,a "stara"  koperte wykorzystac jako baze do wisiora ...

Te "gołe" płyty mechanizmu są z mosiądzu możesz je pięknie grawerować. Love

Z jakiego materiału chcesz wykonać nową kopertę ? Jakiego typu? Naręczną czy kieszonkowy?

ps. Dziękuję za patent do wisiora :-))) to bardzo oryginalny pomysł. Rozmarzony
Odpowiedz
#19
(05-31-2015, 03:08 PM)Leszek napisał(a):
(05-31-2015, 02:25 PM)Erddil napisał(a): Co do moich pomyslow to zaczne chyba od golego mechanizmu (dzialajacego ) , mysllem tez  o opcji i zastapieniu koperty moja , nowej tarczy ,a "stara"  koperte wykorzystac jako baze do wisiora ...

Te "gołe" płyty mechanizmu są z mosiądzu możesz je pięknie grawerować. Love

Z jakiego materiału chcesz wykonać nową kopertę ? Jakiego typu? Naręczną czy kieszonkowy?

ps. Dziękuję za patent do wisiora :-))) to bardzo oryginalny pomysł. Rozmarzony

Mnie "kreca " zegarki kieszonkowe . Koperta bedzie ze srebra i ... reszte sie okaze . Planuje podobny projekt jak ten ...inny styl , inne materialy .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#20
(05-31-2015, 03:13 PM)Erddill napisał(a): Mnie "kreca " zegarki kieszonkowe . Koperta bedzie ze srebra i ... reszte sie okaze . Planuje podobny projekt jak ten ...inny styl , inne materialy .

Srebro - to ułatwia sprawę.

Zobacz wszystkie filmy tego Pana  :




Tutaj masz link "hand made-wców" - koperta budowa



Pzdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości