Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ręczna robota
#1
Oto jeszcze trochę ręcznej roboty, a więcej znajduje się tutaj https://www.alejasrebra.pl/


Załączone pliki Miniatury
                                   
Odpowiedz
#2
Fajny gwizdek, reszta prac robi wrażenie i są elegancko wykonane, brawo Rozmarzony
Ostatnia kolia bardzo mi się podoba Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#3
Ładnie zrobione. Jestem ciekaw czy gwizdek działa ? i jak zrobiłeś fakturę w ostatniej przywieszce ?
Odpowiedz
#4
[Obrazek: attachment.php?aid=3169]

Fantastyczny wicior. !!!!
Faktura srebra trawiona czy odlew ?

Brawo.
Odpowiedz
#5
Gwizdek jest jakościowo jak z fabryki, gwiżdże oczywiście lecz dźwiękiem bez furkotania, bo nie ma wewnątrz kulki. Myślę nad masą, która po wrzuceniu do środka kulki z niej - powiększy się i utwardzi i będzie lekka, podpowiedzi mile widziane. Jeśli pytacie o powierzchnię naszyjnika z bursztynem to zwykłe, skromne grawerowanie. Dzięki za miłe słowa.
Odpowiedz
#6
W gwizdkach stosuje się kulki z korka, widziałem w telewizji.
Korek jest lekki i da się go ścisnąć tak aby wszedł do środka.
Odpowiedz
#7
(06-06-2015, 11:15 AM)szafir napisał(a): Jeśli pytacie o powierzchnię naszyjnika z bursztynem to zwykłe, skromne grawerowanie. Dzięki za miłe słowa.

Jak ręczne grawerowanie to mówię : MISTRZU SZAFIR
Kłaniam się nisko. Grawerunek jest prosty ale robi niesamowite wrażenie. Love
Gratuluję i zachęcam do zrobienia kolczyków i innych dodatków w tym samym klimacie ( tarcza zegarka mile widziana Biggrin )

Brawo.

Pzdr Leszek
Odpowiedz
#8
Zegarki to wyższa szkoła jazdy, a często jak sam wiesz - maszyny, o których w Polsce rzadko kto słyszał. Ja póki co doskonalę najprostsze techniki jubilerskie. Gdzieś trzeba się umocować, Ty skupiłeś się na tarczach - to bardzo duże wyzwanie, ja siedzę w często spotykanych technikach ale chcę je wykonywać najlepiej jak się da. Można zrobić kreskę, która nikogo nie ruszy, a można zrobić troszkę inną kreskę, która będzie się podobać i ja tego staram się poszukiwać.
Tu jeszcze można obejrzeć trochę tylko mojej pracy od warsztatu po foto i marketing https://www.alejasrebra.pl/
Jak nie poryję rylcem w metalu to nie mogę spokojnie pracować, lubię rylce.
Odpowiedz
#9
Faktycznie fajny gwizdek. Lubie talkie trochę "inną" biżuterięZąbki

Ale w Twojej galerii otwieranie się napisów po najechaniu na zdjęcie jest niezwykle wkurzające.
Zawsze automatycznie się najeżdża myszką na zdjęcie, które się ogląda. Najczęściej zdjęcia się wtedy powiększają.
U ciebie zdjęcie od razu znika.
Mój mąż w ogóle się nie domyślił, że można kliknąć w zdjęcie i obejrzeć dalej. No ale jego i tak nie staćZąbki
Więc to nie jest w sumie Twój docelowy klientZąbki
Odpowiedz
#10
Olax ja wiem, że prostych doświadczeń w oglądaniu internetu brakuje nawet programistom z bardzo dużym doświadczeniem, widziałem mojego kolegę na własne oczy. Ja w internecie jestem bardzo świeży ale zauważyłem jedną zasadę klikasz do bólu aż otworzysz ostatnie zdjęcie. Co zobaczysz na miniaturce z pierwszej strony? Wchodzisz w produkt i otwierasz zdjęcie na wielkości pół monitora i wtedy widać, oglądasz po kolei 5, 6 zdjęć tam dopiero możesz zobaczyć co ewentualnie chcesz kupić. Na małym zdjęciu bardzo łatwo coś ukryć a ja nie mam nic do ukrycia dlatego u mnie można zobaczyć bardzo duże zdjęcia.
Zapraszam https://www.alejasrebra.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości