Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cecha
#21
"Milczenie złotem" więc się nie odzywam...Czekam w takim razie na konkrety, których tu nie ma. Z każdego można próbować zrobić trolla, ale pretendent sam się obroni.
Myślę, że jak "forum umiera" to drobne polityczne wstawki nikogo nie zabiją,a tylko rozkręcą forum i w miarę merytoryczną, logiczną rozmowę.
Osobiście nie widzę tu słów obraźliwych, ani ataku na czyjąś osobę, więc interwencja admina w taką "miłą" rozmowę byłaby niepotrzebna i w moim mniemaniu trąciła by o cenzurę, a ta przypomina mi skończony ustrój? Czy może jest teraz po prostu v2.0 ? Puść oczko
Odpowiedz
#22
Milczenie złotem , ale czasem trzeba ,,japę,, otworzyć Ząbki

Ludzie różnie rozumieją te same słowa i zdania, a przez to nie rozumieją się wzajemnie. Żeby uniknąć tego typu nieporozumień powinniśmy zrozumiale się wyrażać, mówić na poziomie rozmówcy i sprawdzić czy zrozumiał. Ząbki
Odpowiedz
#23
(09-15-2020, 09:46 PM)halyna77 napisał(a): ... powinniśmy zrozumiale się wyrażać, mówić na poziomie rozmówcy i sprawdzić czy zrozumiał. Ząbki
Proszę nie każ mi jeszcze po pracy(w pracy) to jeszcze na forach myśleć za innych... Puść oczko
Ważne też żeby pewne rzeczy brać z przymrużeniem oka.
"na poziomie rozmówcy" czyli trzeba płynnie się poruszać w poziomie i być elastycznym to jakaś joga Puść oczko
Odpowiedz
#24
Taaa, zrozumiale. Stare Indianki powiadają, że jak kobieta mówi NIE, to wcale nie musi znaczyć NIE,
ale np. być może, zależy kiedy, zależy co, a w ogóle sam się domyśl. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości